Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD
Dom

Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

Chiny Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Certyfikaty
Chiny Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Certyfikaty
Ivan, danna and Amy , thank you guys for your good service. The woven geotextile seems very good ,thank you!

—— Joy

This was my first time to do business with Chinese people and every thing gone very well ,thank you all guys. quality goods and wonderful service.

—— Piotr

Im Online Czat teraz

Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

1 2 3
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Bliski Wschód
marki : HongHuan
Ilość pracowników : >200
Coroczne wyprzedaże : >10Million
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół

Geowłóknina Ningbo Honghuan powstała w 2003 r. I od ponad 10 lat zajmuje się geotekstyliami i włókninami. Po dziesięciu latach wysiłku i rozwoju, teraz staliśmy się jedną z wiodących fabryk tkanin geotekstylnych o wysokiej wytrzymałości w Chinach, mamy 100 więcej pracowników, 15000 metrów kwadratowych, sprzedaż powyżej 12 milionów USD w 2013 roku. W 2014 roku założyliśmy Yuyao Honghuan Trading Co., LTD, i rozpoczął działalność w zakresie geomembran, geosiatek, GCL i innych produktów geosyntetycznych. Wraz z gwałtownym wzrostem będziemy dążyć do tego, aby stać się wiodącym dostawcą produktów geosyntetycznych w Chinach.

Nasza fabryka wraz z naszymi partnerami koncentruje się na większości rodzajów tkanin geotekstylnych i geotekstyliów włókninowych wraz z produktami rozszerzającymi - geotube. W dziedzinie tkanych materiałów geotekstylnych produkujemy i dostarczamy geowłókninę z folii mułowej, geowłókninę z włókien monofilamentowych i geotekstylną tkaninę wielowarstwową. W dziedzinie włóknin geowłókninowych produkujemy i dostarczamy włókninową geowłókninę, geowłókninę igłowaną włókniną i włókninową geowłókninę. W polu geotube produkujemy i dostarczamy geotube do odwadniania i geotube do oblicowania. Aby dać naszym klientom większą wiarę w naszą jakość, współpracujemy z GSI-LAB i GAL-LAB, aby przetestować nasze produkty geosystetyczne, aby upewnić się, że nasze produkty są wykwalifikowane. Dzięki dobrej jakości nasze produkty są eksportowane do ponad 20 krajów i regionów na całym świecie.

Zobowiązujemy się oferować naszym klientom najszerszą gamę produktów wysokiej jakości i optymalnych cen oraz usług inżynieryjnych, aby umożliwić im realizację ambitnych projektów i spełnienie ich celów w zakresie wydajności, kosztów i czasu.

Jako firma zobowiązana do znalezienia najbardziej optymalnego rozwiązania dla każdej potrzeby geosyntetycznej naszych klientów, będziemy słuchać Twoich obaw i wymagań, zamiast próbować zmusić Cię do wprowadzenia produktu. Nasze usługi nie kończą się po zamówieniu, ale nadal pomagają w trakcie całego procesu aż do zakończenia projektu. gdy nie jesteś pewien, który produkt jest najbardziej idealny dla Twojej aplikacji, wysłuchamy Cię i poprowadzimy Cię, aby wybrać najlepszy wybór dla Twojej lokalizacji. Zawsze jesteśmy gotowi i gotowi dostarczyć pomoc w każdy możliwy sposób.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Danna

Tel: +8615824564098

Faks: 86-574-58220362

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)