Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

dobra jakość Tkanina geotekstylna nietkana na sprzedaż
dobra jakość Tkanina geotekstylna nietkana na sprzedaż
Ivan, danna and Amy , thank you guys for your good service. The woven geotextile seems very good ,thank you!

—— Joy

This was my first time to do business with Chinese people and every thing gone very well ,thank you all guys. quality goods and wonderful service.

—— Piotr

Im Online Czat teraz

Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

1 2 3
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Bliski Wschód
marki : HongHuan
Ilość pracowników : >200
Coroczne wyprzedaże : >10Million
Rok założenia : 2003
pc Export : 90% - 100%

Geowłóknina Ningbo Honghuan została założona w 2003 roku i jest dedykowana do tkanego geowłókniny i geowłókniny od ponad 10 lat. Po dziesięciu latach starań i rozwoju, teraz staliśmy się jedną z wiodących, wysokowydajnych fabryk geowłóknin w Chinach, mamy 100 więcej pracowników, 15000 metrów kwadratowych zakładu, wielkość sprzedaży powyżej 12 milionów USD w 2013 roku. W 2014 roku założyliśmy Yuyao Honghuan Trading Co., LTD, i rozpoczęła działalność Geomembrany, Geokraty, GCL i inne wyroby geosyntetyczne. Wraz z szybkim wzrostem będziemy dążyć do tego, aby stać się wiodącym dostawcą produktów geosyntetycznych w Chinach.

Nasza fabryka wraz z naszymi partnerami koncentruje się na większości rodzajów geotekstyliów i włókninowych geowłóknin wraz z ich produktami rozszerzeń - geotube. W dziedzinie geotekstylnej produkujemy i dostarczamy geowłókniny tkane, geowłókninę z jednowłókninową tkanką geotekstylną i geowłókninę tkaną z mutacją. W geowłókninie wytwarzamy i dostarczamy geowłókniny, geowłókniny z krótkim włóknem igłowanym oraz geowłókninę termoklimalizowaną. W polu geotube produkujemy i dostarczamy geotube odwadniającą i geotube. Aby dać naszym klientom większą wiarę w naszą jakość, współpracujemy z GSI-LAB i GAL-LAB, aby przetestować nasze produkty geosystetyczne, aby zapewnić, że nasze produkty są kwalifikowane. Dzięki dobrej jakości nasze produkty są eksportowane do ponad 20 krajów i regionów na całym świecie.

Zależy nam, aby oferować naszym klientom najszerszy zakres produktów i usług inżynieryjnych o wysokiej jakości i optymalnej cenie, aby umożliwić im realizację ambitnych projektów i spełnienie ich celów pod względem wydajności, kosztów i czasu.

Jako firma, która dąży do znalezienia optymalnego rozwiązania dla wszystkich potrzeb geosyntetycznych naszych klientów, będziemy słuchać Twoich obaw i wymagań, zamiast próbować zmusić Cię do wprowadzenia produktu. Nasze usługi nie kończą się po złożeniu zamówienia, ale nadal pomagają w procesie aż do ukończenia projektu. gdy nie masz pewności, który produkt jest najbardziej odpowiedni do twojej aplikacji, posłuchamy Cię i poprowadzimy Cię, aby wybrać najlepszy wybór dla Twojej lokalizacji. Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy w każdy możliwy sposób.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Honghuan Geotextile Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Miss. Danna

Tel: 86-574-58220362

Faks: 86-574-58220362

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)